Bilgehane

BİLGEHANELER 2022 -2023 GÜZ DÖNEMİ BAŞVURU FORMU

 

1. Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı Bilgehanelerde verilen hizmetler ücretsizdir.

2. Dönem boyunca derslerimiz yüzyüze uygulanacaktır, online gerçekleştirilmeyecektir.

3. Dersler 20 Eylül 2022 itibariyle başlayacaktır.

4. Bilgehane hizmetlerimizden 4. Sınıf hafızlık hazırlık, 4. sınıfa geçen, 4, 5, 6, 7, ve 8. sınıf seviyelerinde eğitim alacak öğrencilerimiz yararlanabilecektir.

5. Bilgehane hizmetlerine kayıt yaptıran öğrencilerin devam zorunluluğu bulunmaktadır. Mazeretsiz olarak 1 haftadan fazla devamsızlık yapan öğrencinin kaydı silinir. Devamsızlıktan kaydı silinen öğrenci, 1 yıl boyunca Bilgehane hizmetlerinden faydalanamaz.

6. Etkinliklere geç kalmayı alışkanlık haline getiren, eğitimleri aksatan, dersin düzenini bozan, yapılan uyarılara rağmen bu tutum ve davranışlarında ısrar eden öğrencilerin Bilgehane ile ilişkisi kesilir ve Bilgehanelerin daha sonraki eğitim-öğretim faaliyetlerine 1 yıl boyunca katılamazlar.

7. Etkinlikler kapsamında Bilgehane dışı gezi, kamp, havuz, piknik, halı saha gibi farklı mekânlarda aktiviteler gerçekleştirilecektir. Kayıt yaptıran her velimiz bu konuda bilgi ve onayı olduğunu kabul etmiş olacaklardır.

8. Etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerde Bilgehaneler tarafından edinilen görüntü ve ses gibi kişisel veriler, Bilgehaneler ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından saklanabilir, çeşitli süreçlerde sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir ve haber metinlerinde kullanılabilir. Kayıt yaptıran her velimiz, bu konudaki açık rıza beyanınıkabul etmiş olmaktadır.

9. Bilgehaneler, yaz dönemi boyunca öğrencilerin evleri ve Bilgehaneler arasındaki ulaşımını sağlayacak olan servis hizmetini kapsamamaktadır. Her öğrenci, ulaşımını kendi imkânlarıyla sağlayacaktır.

10. Bilgehane hizmetlerinin iletişimin ve sürekliliğinin sağlanması açısından gelecek olan bilgilendirme amaçlı kısa mesajları (SMS) almak istiyorum.

 


Lütfen bekleyiniz...