Telefon

Geleceğin Hafızlarının Bisikletleri Uğur Başkan'dan

Bilgehanelerimizin Hafızlık Hazırlık Programı dâhilinde Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında eğitim veren Hafız İ.H.O.’lara hazırlanan öğrencilerimiz, geçtiğimiz aylarda bu okulların yazılı ve sözlü sınavlarına girmişti. Eğitim gören öğrencilerimizden 143’ü sınavlarda başarılı bulunmuş, Hafızlık eğitimi almaya hak kazanmıştı.
Hafız İ.H.O.’larda eğitim görmeye hak kazanan öğrencilerimiz ödülleri olan bisikletleriniz Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’dan aldı.
“NESİLLERE, ÇOCUKLARA YATIRIM YAPIYORUZ”
Biz dertliyiz. Biz, bu ülkenin büyük ve güçlü olacağına inanıyoruz” diyen Başkan Altay, “Nesiller yetiştirmemizin en önemli iş olduğunu düşünüyoruz. Bunun için de nesillere, çocuklara yatırım yapıyoruz. İnşallah bu çocukların inşa ettiği Türkiye, çok daha büyük ve güçlü olacak. Biz buna inanıyoruz. Türkiye Yüzyılı’nı bu çocuklar, bu gençler inşa edecek ve Türkiye sadece mazlum coğrafyaların değil, tüm dünyanın umudu olan bir ülke haline gelecek. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bunu başaracağımıza inancımız tam” sözleriyle konuşmasını tamamladı.