Yaz etkinlikleri kapsamında Bilgehanelerimizde öğrenim gören kız ve erkek öğrencilerine yönelik eğitim ve gelişim kampları gerçekleştirilmektedir. Beyşehir Atabey Gençlik Kampı ve Taşkent Kamp Alanı olmak üzere iki farklı bölgede genelde 2 gece konaklamalı olarak düzenlenen kampta öğrenciler, bölgedeki parkurları kullanarak hem eğlenmekte, hem de birlikte gün geçirerek dayanışma ruhunu güçlendirmektedir.
![](/UserData/WEBEvent/scpr_2022209103642_48_637992670020525033_.png)